Aktualności

Wysokość Składek ZUS na Rok 2024

23 stycznia 2024

W roku 2024 Polski system ubezpieczeń społecznych, zarządzany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), przewiduje wzrost wysokości składek. Dla wielu przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, te zmiany będą miały wpływ na ich miesięczne zobowiązania finansowe.

Księgowość dla Firm IT

21 grudnia 2023

Jesteś programistą i szukasz biura rachunkowego? Dzięki naszym usługom, firmy IT mogą skoncentrować się na rozwoju swojej działalności, mając pewność, że ich sprawy finansowe są w kompetentnych rękach.

Nowy Ład Podatkowy: Najważniejsze zmiany podatkowe

22 września 2023

Nowy Ład to projekt, który przewiduje nie tylko szerokie reformy społeczne i środowiskowe, ale także znaczące zmiany w polskim systemie podatkowym. W tym artykule przyjrzymy się bliżej kluczowym zmianom podatkowym, które wchodzą w życie w ramach Nowego Ładu.

Jak biuro rachunkowe może pomóc w zarządzaniu finansami Twojej firmy

8 września 2023

Zarządzanie finansami w dzisiejszym zmiennym i wymagającym rynku biznesowym może być wyzwaniem, które warto podjąć z pełnym zaufaniem. Dla wielu przedsiębiorców prowadzenie firmy to pasja, ale równocześnie wymaga to umiejętności rozumienia i kontrolowania skomplikowanych aspektów finansowych. Właśnie dlatego biura rachunkowe stają się nieodłącznym partnerem wielu firm.

Kindergeld

23 marca 2020

Komu przysługuje? Jak długo jest wypłacany? Wysokość zasiłku?