Księgowość Gliwice

Jesteśmy biurem rachunkowym, świadczącym usługi księgowe w Gliwicach.  Prowadzimy księgowość dostosowaną do potrzeb każdej firmy, bez względu na formę prowadzenia działalności i branżę. Z powodzeniem obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, mikro przedsiębiorstwa, jak i większe firmy.  Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy pragną zoptymalizować i obniżyć koszty prowadzenia działalności, a przy tym stawiają na dynamiczny rozwój własnej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą księgowości w Gliwicach dla małych, średnich i dużych firm, osób fizycznych i prawnych! A może szukasz biura rachunkowego w Rudzie Śląskiej? Sprawdź ofertę naszego punktu w tym mieście!

Księgowość Gliwice - zadowolenie klienta na pierwszym miejscu

Księgowość w Gliwicach prowadzimy od wielu lat. W tym czasie zdołaliśmy poznać potrzeby i oczekiwania klientów, które w tej chwili potrafimy doskonale odgadnąć i zaspokoić. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego z nich. Doradzamy i proponujemy optymalne rozwiązania, ale wybór zawsze pozostawiamy klientowi. Przez cały czas jesteśmy do dyspozycji klienta. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług księgowych w Gliwicach jest Certyfikat Księgowy o numerze 56193/201.

Kompleksowe usługi księgowe w Gliwicach

Usługi księgowe w Gliwicach świadczymy kompleksowo, w sposób rzetelny i terminowy. Prowadzimy księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia z tytułu podatku VAT i podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych oraz wszelkie ewidencje, np. środków trwałych. Sporządzamy sprawozdania finansowe oraz wypełniamy deklaracje podatkowe VAT, CIT i PITc a także deklaracje roczne z tytułu PIT-16A, 28, 36, 36L i 37.

Prowadzimy księgowość dla firm o różnych profilach działalności i strukturach wewnętrznych, dlatego do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie i nie posiadamy sztywnego cennika świadczonych usług. Ale zawsze gwarantujemy najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach.

Oferta - księgowość Gliwice

 • optymalizacja podatkowa
 • prowadzenie ksiąg handlowych (pełnej księgowości)
 • prowadzenie księgowości w formie książki przychodów i rozchodów
 • prowadzenie rozliczeń ewidencji ryczałtowych
 • porady w zakresie zmniejszania obciążeń podatkowych i ZUS-owskich
 • prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych
 • sporządzanie oraz składanie sprawozdań finansowych
 • pomoc w rozwiązaniu zaległości księgowych z lat ubiegłych
 • deklaracje podatkowe VAT, CIT, PITc
 • rozliczenia roczne z tytułu PIT- 16A, 28, 36, 36L, 37

Cennik usług księgowych w Gliwicach

Wiedząc, że każdy biznes jest inny, do każdego z naszych klientów staramy się podejść indywidualnie, dlatego nie posiadamy sztywnego cennika. Ceny naszych usług księgowych w Gliwicach zaczynają się już od:

rozliczenia roczne z tytułu PIT
od 30 zł
prowadzenie książki przychodów i rozchodów
od 85 zł
prowadzenie rozliczeń ewidencji ryczałtowej lub karty podatkowej
od 75 zł
prowadzenie pełnej księgowości
od 300 zł
prowadzenie ksiąg handlowych
od 25 zł za pracownika

Profesjonalne doradztwo podatkowe - Gliwice

Nasze biuro rachunkowe prowadzi fachowe, bieżące doradztwo podatkowe w Gliwicach. Zapewniamy optymalizację podatkową – doradzamy, jak płacić niższe podatki i składki na ubezpieczenie oraz gwarantujemy wsparcie w postępowaniach podatkowych. Oferujemy również pomoc przy uzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy.

Zwrot podatku z zagranicy

Oferujemy również fachowe doradztwo podatkowe w Gliwicach, w tym pomoc w odzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy.

Obsługujemy kraje:
Niemcy, Holandia, UK, Austria, Belgia, Norwegia, Irlandia, Dania

Zwrot podatku to nie wszystko, możemy także pomóc w sprawie zasiłków socjalnych. To nasz kolejny atut, jest on również mocno powiązany ze zwrotem nadpłaconego podatku. Wystarczy, że opowiesz nam o swojej obecnej sytuacji rodzinnej oraz podatkowej. Na podstawie informacji bezpłatnie przygotujemy kalkulację dotyczącą możliwego zasiłku socjalnego.

Dotacje

Kolejną usługa dedykowaną dla naszych klientów jest profesjonalne doradztwo w zakresie pozyskania funduszy unijnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy swoją pomoc w:

 • doradztwie w zakresie pozyskania środków z Funduszy Unijnych
 • przygotowania dokumentacji aplikacyjnej
 • przeprowadzenie przez proces wyboru projektu
 • rozliczanie dotacji
 • sporządzanie biznesplanów
 • zarządzanie projektami inwestycyjnymi
 • analizy ekonomiczno-finansowe