Księgowość Gliwice

Jesteśmy biurem rachunkowym, świadczącym usługi księgowe w Gliwicach.  Prowadzimy księgowość dostosowaną do potrzeb każdej firmy, bez względu na formę prowadzenia działalności i branżę. Z powodzeniem obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, mikro przedsiębiorstwa, jak i większe firmy.  Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, którzy pragną zoptymalizować i obniżyć koszty prowadzenia działalności, a przy tym stawiają na dynamiczny rozwój własnej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą księgowości w Gliwicach dla małych, średnich i dużych firm, osób fizycznych i prawnych! A może szukasz biura rachunkowego w Rudzie Śląskiej? Sprawdź ofertę naszego punktu w tym mieście!

Księgowość Gliwice - zadowolenie klienta na pierwszym miejscu

Księgowość w Gliwicach prowadzimy od wielu lat. W tym czasie zdołaliśmy poznać potrzeby i oczekiwania klientów, które w tej chwili potrafimy doskonale odgadnąć i zaspokoić. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego z nich. Doradzamy i proponujemy optymalne rozwiązania, ale wybór zawsze pozostawiamy klientowi. Przez cały czas jesteśmy do dyspozycji klienta. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług księgowych w Gliwicach jest Certyfikat Księgowy o numerze 56193/201.

Kompleksowe usługi księgowe w Gliwicach

Usługi księgowe w Gliwicach świadczymy kompleksowo, w sposób rzetelny i terminowy. Prowadzimy księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia z tytułu podatku VAT i podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych oraz wszelkie ewidencje, np. środków trwałych. Sporządzamy sprawozdania finansowe oraz wypełniamy deklaracje podatkowe VAT, CIT i PITc a także deklaracje roczne z tytułu PIT-16A, 28, 36, 36L i 37.

Prowadzimy księgowość dla firm o różnych profilach działalności i strukturach wewnętrznych, dlatego do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie i nie posiadamy sztywnego cennika świadczonych usług. Ale zawsze gwarantujemy najwyższą jakość usług w konkurencyjnych cenach.

Profesjonalne doradztwo podatkowe - Gliwice

Nasze biuro rachunkowe prowadzi fachowe, bieżące doradztwo podatkowe w Gliwicach. Zapewniamy optymalizację podatkową – doradzamy, jak płacić niższe podatki i składki na ubezpieczenie oraz gwarantujemy wsparcie w postępowaniach podatkowych. Oferujemy również pomoc przy uzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy.

Oferta - księgowość Gliwice

 • optymalizacja podatkowa
 • prowadzenie ksiąg handlowych (pełnej księgowości)
 • prowadzenie księgowości w formie książki przychodów i rozchodów
 • prowadzenie rozliczeń ewidencji ryczałtowych
 • porady w zakresie zmniejszania obciążeń podatkowych i ZUS-owskich
 • prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych
 • sporządzanie oraz składanie sprawozdań finansowych
 • pomoc w rozwiązaniu zaległości księgowych z lat ubiegłych
 • deklaracje podatkowe VAT, CIT, PITc
 • rozliczenia roczne z tytułu PIT- 16A, 28, 36, 36L, 37

Cennik usług księgowych w Gliwicach

Wiedząc, że każdy biznes jest inny, do każdego z naszych klientów staramy się podejść indywidualnie, dlatego nie posiadamy sztywnego cennika. Ceny naszych usług księgowych w Gliwicach zaczynają się już od:

rozliczenia roczne z tytułu PIT
od 50 zł
prowadzenie książki przychodów i rozchodów
od 190 zł
prowadzenie rozliczeń ewidencji ryczałtowej lub karty podatkowej
od 180 zł
prowadzenie pełnej księgowości
od 700 zł
prowadzenie ksiąg handlowych
od 40 zł za pracownika

Zwrot podatku z zagranicy

Oferujemy również fachowe doradztwo podatkowe w Gliwicach, w tym pomoc w odzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy.

Obsługujemy kraje:
Niemcy, Holandia, UK, Austria, Belgia, Norwegia, Irlandia, Dania

Zwrot podatku to nie wszystko, możemy także pomóc w sprawie zasiłków socjalnych. To nasz kolejny atut, jest on również mocno powiązany ze zwrotem nadpłaconego podatku. Wystarczy, że opowiesz nam o swojej obecnej sytuacji rodzinnej oraz podatkowej. Na podstawie informacji bezpłatnie przygotujemy kalkulację dotyczącą możliwego zasiłku socjalnego.

Dotacje

Kolejną usługa dedykowaną dla naszych klientów jest profesjonalne doradztwo w zakresie pozyskania funduszy unijnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy swoją pomoc w:

 • doradztwie w zakresie pozyskania środków z Funduszy Unijnych
 • przygotowania dokumentacji aplikacyjnej
 • przeprowadzenie przez proces wyboru projektu
 • rozliczanie dotacji
 • sporządzanie biznesplanów
 • zarządzanie projektami inwestycyjnymi
 • analizy ekonomiczno-finansowe