Założenie Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością Online

11 grudnia 2023

 

Wraz z postępującą cyfryzacją i rozwojem technologii, przedsiębiorcy zyskują nowe, innowacyjne narzędzia do zakładania spółek. Jednym z takich rozwiązań jest możliwość założenia Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością (sp. z o.o.) online. Platforma, na której możemy przygotować wszystkie niezbędne dokumenty to strona S24. W tym artykule przyjmiemy perspektywę przedsiębiorcy korzystającego z tej platformy, a także podkreślimy rolę naszego biura rachunkowego w ułatwieniu procesu zakładania spółki.


Założenie spółki zoo online z wsparciem biura rachunkowego Meritum


1. Rejestracja na platformie: Proces zaczyna się od rejestracji na stronie S24, gdzie przedsiębiorca tworzy konto. Jeśli ktoś nie chce się rejestrować możemy skorzystać z naszego konta.
2. Wsparcie przy tworzeniu umowy spółki: Nasi doświadczeni księgowi mogą udzielić porad odnośnie do wyboru odpowiednich treści w umowie nowo zakładanej spółki. Oferujemy kompleksowe podejście, uwzględniając specyfikę branży i potrzeb klienta.
3. Konsultacje podczas wypełniania dokumentów: W trakcie procesu wypełniania formularzy i dokumentów, nasi eksperci rachunkowi są dostępni do udzielenia konsultacji. Pomagamy w zrozumieniu wymagań formalnych i dbamy o poprawność wypełnienia dokumentów.
4. Płatność online: Podczas procesu związanych z zakładaniem spółki online, wysyłkę wniosku można opłacić bezpośrednio na platformie S24. Dzięki czemu odpowiedź z KRS otrzymamy szybciej niż w przypadku standardowej procedury.
5. Monitoring procesu rejestracji: Nasi eksperci rachunkowi śledzą postęp procesu rejestracji, by zapewnić, że wszystkie kroki są zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. To dodatkowe wsparcie, które umożliwia przedsiębiorcy skupienie się na prowadzeniu swojego biznesu.


Korzyści korzystania z naszego biura rachunkowego przy zakładaniu spółki online


1. Doświadczenie i profesjonalizm: Nasze biuro rachunkowe może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obszarze zakładania spółek. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że są obsługiwani przez profesjonalistów.
2. Indywidualne podejście: Zależnie od specyfiki branży i potrzeb klienta, oferujemy indywidualne podejście do procesu zakładania spółki. Nasze porady są dostosowane do konkretnych okoliczności.
3. Wsparcie na każdym etapie: Nasi eksperci rachunkowi są dostępni na każdym etapie procesu zakładania spółki, co eliminuje bariery i ułatwia cały proces.


Podsumowanie


Założenie Spółki z Ograniczoną Odpowiedzialnością online przez platformę S24 z wsparciem  biura rachunkowego Meritum to gwarancja kompleksowego podejścia do prowadzenia działalności gospodarczej. Klienci korzystający z naszych usług mają pewność, że proces zakładania spółki przebiega sprawnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także z optymalizacją kosztów. Wspieramy przedsiębiorców, by mogli skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu, mając pewność, że formalności są w rękach doświadczonych specjalistów.